рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Бій кремлівським окупантам»: Нацкорпус провів акцію біля Адміністрації президента

  • Розсилка
  Під час акції активісти закликали українців підтримати їхню боротьбу - «Бій кремлівським окупантам»: Нацкорпус провів акцію біля Адміністрації президента
  Під час акції активісти закликали українців підтримати їхню боротьбу

  Націоналісти вимагали від президента заблокувати роботу російського бізнесу в Україні, розірвати дипвідносини з РФ, а також відкрити кримінальні справи проти агентів російського впливу

  Політична партія «Національний корпус» у п'ятницю, 7 грудня, провела акцію «Бій кремлівським окупантам» у Києві на вулиці Банковій біля стін Адміністрації президента України.

  Про це повідомляє «Цензор.Нет».

  Учасники акції вимагали від президента заблокувати роботу російського бізнесу в Україні, розірвати дипломатичні відносини і всі договори з РФ, а також відкрити кримінальні справи проти агентів російського впливу.

  «Сьогодні ми нагадали владі, що для припинення діяльності російської економічної агентури ми маємо всі можливості. Цілком законними способами. І це буде зроблено. І якщо владі не вистачає для цього політичної волі, то виникає питання: чи потрібні взагалі ці люди в керівництві нашої країни?», - заявив лідер партії, народний депутат Андрій Білецький.

  Керівник Центрального штабу Національного Корпусу Родіон Кудряшов зазначив, що замість реальних заходів проти країни-агресора застосовуються політичні маніпуляції. Як приклад такої маніпуляції він привів введення воєнного стану через кілька років після початку війни.  «Оголошення воєнного стану ми, націоналісти, вимагали ще з 2014 року. Тому цей крок сьогодні теж виглядає фікцією», - зазначив Кудряшов.

  Під час акції активісти закликали українців підтримати їхню боротьбу і приєднуватися до масового бойкоту послуг і товарів підприємств, пов'язаних із російським капіталом.

  «Національний корпус» - права політична партія, створена 14 жовтня 2016 року. Її основою стали активісти громадської організації Громадянський Корпус «Азов» і бійці полку «Азов».

  За даними Держстату України, в 2017 році обсяг експорту українських товарів до Російської Федерації становив $3,9 млрд, обсяг імпорту російських товарів в Україну - $7,2 млрд.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ