Дипломат про судове рішення в Гаазі: 3:1 на користь України

  Кулеба назвав рішення Міжнародного суду ООН «виходом України в плей-оф»
  Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба вважає, що рішення Міжнародного суду ООН свідчить про перемогу України над Росією «з рахунком 3:1». Про це дипломат написав на своїй сторінці у Facebook. «В сухому залишку на даному етапі з рахунком 3:1 перемогла Україна, де 3 на нашу користь - це визнання судом
  • 20 Квiтня, 2017, 00:45
  • Розсилка
  Представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба
  Представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба

  Кулеба назвав рішення Міжнародного суду ООН «виходом України в плей-оф»

  Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба вважає, що рішення Міжнародного суду ООН свідчить про перемогу України над Росією «з рахунком 3:1».

  Про це дипломат написав на своїй сторінці у Facebook.

  «В сухому залишку на даному етапі з рахунком 3:1 перемогла Україна, де 3 на нашу користь - це визнання судом юрисдикції prima facie за Конвенцією щодо тероризму і юрисдикції за Конвенцією щодо дискримінації та тимчасові заходи за останньою конвенцією, а 1 на користь Росії - це відсутність тимчасових заходів за першою конвенцією»,- йдеться у повідомленні Кулеби.

  Головним політико-юридичним результатом для України постпред в Раді Європи назвав «втягнення у судовий процес».

  «Грубо кажучи, вийшли з групи у плей-оф. Далі буде запекла боротьба на кожному клаптику поля, тобто гливка і довготривала юридична робота», - додав Кулеба.


  Нагадаємо, сьогодні, 19 квітня, Міжнародний суд ООН не побачив умов, необхідних для визначення додаткових заходів відносно прав, які порушуються в Україні на основі Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму.

  Також Міжнародний суд ООН визначив, що Росія має утриматися від обмежень відносно Меджлісу кримськотатарського народу та забезпечити доступність освіти у Криму українською мовою.

  У МЗС України нагадали, що наступний етап — розгляд справи по суті, в рамках якого Україна представить усі необхідні докази для притягнення Росії до відповідальності за порушення своїх міжнародно-правових зобов’язань.

  Заступник глави МЗС Олена Зеркаль вважає, що рішення, яке у середу виніс суд у Гаазі, є надзвичайно позитивним.

  Вона зазначила, що після цих слухань українська сторона «вже знає, де є слабкі місця і де треба більше працювати по збору доказів та доведенні саме намірів, про які сказав суд». За її словами, Україна буде фокусуватися саме на них при підготовці справи по суті.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ