Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Експорт українських ялинкових прикрас зріс на третину

  • Розсилка
  Експорт українських ялинкових прикрас зріс на третину

  Найбільше ялинкові прикраси з України купують Нідерланди

  За 10 місяців 2017 року експорт виробів для новорiчних і рiздвяних свят склав $6,1 млн, що на третину більше, ніж за відповідний період 2016 року.

  Про це повідомляє сайт Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

  Розширилась також і географія поставок українських виробів. На сьогодні вони присутні на ринках 28 країн світу.

  Експорт здійснюється в основному до ЄС. Протягом 10 місяців 2017 року туди експортовано 58,2% загального обсягу таких прикрас.

  Серед 5 найбільших ринків споживання українських новорічних прикрас – три країни є членами ЄС (Нідерланди, Німеччина та Польща).

  30,5% загального експорту новорічних та ялинкових виробів з України та 52,4% експорту до країн ЄС – це ринок Нідерландів. У поточному році обсяг поставок з України до цієї країни зріс на 31,5%.

  «На сьогодні ЄС є основним покупцем українських ялинкових прикрас, але нашими іграшками прикрашені також ялинки і в США, і Ізраїлі, і навіть на Мальдівах. Ми розглядаємо галузь виготовлення ялинкових прикрас як дуже перспективну для нашого експорту». - повідомила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговий представник України Наталія Микольська.

  За відповідний період суттєво зросли поставки новорічних прикрас до Великої Британії - у 2,3 рази, Росії - у 2,2 рази, Грузії - в 1,9 рази, Чехії - в 1,8 рази, Латвії - в 1,7 рази, на Мальдіви - у 1,5 рази, Польщі та США - у 1,4 рази.

  Минулого року також з’явились нові країни-імпортери українських виробів: Австрія, Вірменія і Румунія.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ