Глава МЗС Франції: Скасувати санкції проти РФ означає поступитися Москві

  Скасування Євросоюзом санкцій проти Росії послабило б зусилля із врегулювання кризи в Україні, зазначив Еро
  Міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро заявив, що скасування Європейським Союзом санкцій проти Росії послабило б зусилля із врегулювання кризи в Україні і забезпечило б перемогу Москві. Про це він заявив, виступаючи перед початком переговорів у «нормандському форматі» між Росією, Україною, Францією та ФРН у Мінську у вівторок,
  • 29 Листопада, 2016, 17:26
  • Розсилка
  Жан-Марк Еро
  Жан-Марк Еро

  Скасування Євросоюзом санкцій проти Росії послабило б зусилля із врегулювання кризи в Україні, зазначив Еро

  Міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро заявив, що скасування Європейським Союзом санкцій проти Росії послабило б зусилля із врегулювання кризи в Україні і забезпечило б перемогу Москві. Про це він заявив, виступаючи перед початком переговорів у «нормандському форматі» між Росією, Україною, Францією та ФРН у Мінську у вівторок, інформує Reuters.  «Це послабило б мету врегулювання цього конфлікту (на сході України. - Ред.) і стало б перемогою для тих, хто ставить під загрозу безпеку країни (України. - Ред.)», - наголосив Еро.

  Говорячи про можливість зняття санкцій після потенційної перемоги на президентських виборах у Франції Франсуа Фійона, глава МЗС зазначив, що такі кроки будуть рівносильні тому, щоб поступитися Москві.

  «Відмовитися від Мінських домовленостей було б помилкою для наших стратегічних інтересів», - підкреслив він.

  Як повідомлялося, глави МЗС країн «нормандської четвірки» зустрічаються 29 листопада у Мінську для обговорення імплементації домовленостей про припинення вогню на Донбасі.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ