Голову Держприкордонслужби госпіталізували після втрати свідомості на Банковій

  Самопочуття керівника Держприкордонслужби Віктора Назаренка задовільне
  Сьогодні, 21 липня, під час зустрічі президентів України і Білорусі Петра Порошенка і Олександра Лукашенка в Адміністрації президента України короткочасно втратив свідомість голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко. Як повідомляє прес-служба ДПСУ, на місці Назаренку було надано першу медичну допомогу та направлено для
  • 21 Липня, 17:11
  • Розсилка
  Голова ДПСУ Віктор Назаренко втратив свідомість під час заходів в Адміністрації президента
  Фото: Українська правда
  Голова ДПСУ Віктор Назаренко втратив свідомість під час заходів в Адміністрації президента

  Самопочуття керівника Держприкордонслужби Віктора Назаренка задовільне

  Сьогодні, 21 липня, під час зустрічі президентів України і Білорусі Петра Порошенка і Олександра Лукашенка в Адміністрації президента України короткочасно втратив свідомість голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко.

  Як повідомляє прес-служба ДПСУ, на місці Назаренку було надано першу медичну допомогу та направлено для подальшого лікування до медичного закладу.

  Наразі самопочуття керівника Держприкордонслужби задовільне.  

  Як повідомляли ЗМІ, Назаренку стало зле під час виступу Лукашенка. На це звернув увагу президент Білорусі і попросив взяти стілець, якщо необхідно, тим, хто намагався допомогти Назаренку. За кілька секунд охоронці винесли його із зали, де проходив захід. А трохи згодом повідомили, що з Назаренком все в порядку, йому стало краще. Йому надають медичну допомогу.

  Нагадаємо також, що під час підписання двосторонніх угод про співпрацю України з Білоруссю представниця Femen «виринула» з натовпу із гаслом «Живе Білорусь!» і оголила свої груди. Охоронці вивели її із зали впродовж хвилини. Дивіться відео.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ