Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Гройсман має намір оголосити новий конкурс із приватизації ОПЗ

  • Розсилка
  Гройсман має намір оголосити новий конкурс із приватизації ОПЗ

  Уряд проаналізує першу спробу виставити ОПЗ на відкритий конкурс і оголосить новий конкурс

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що влада не відмовиться від наміру продати Одеський припортовий завод і оголосить новий конкурс із приватизації ОПЗ. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, коментуючи ситуацію щодо приватизації ОПЗ.
  «Як стало відомо, у встановлений термін заявок від потенційних покупців при даній ціні не надійшло. Це не означає, що ми відмовимось від наших планів щодо приватизації частини державних підприємств. Я неодноразово висловлював з цього приводу свою позицію. Ми маємо майже 3500 державних підприємств у той час як європейські країни мають приблизно по 300. Сотні цих підприємств, які неефективно управляються, є джерелом корупції та вимивання коштів з бюджету. Тому ми будемо пропонувати частину з них на прозору приватизацію, а в тих, які залишаться у власності держави, - підвищувати якість менеджменту», - сказав прем’єр.
  «Ми уже бачимо, що на цьому шляху нам чинитимуть опір в першу чергу ті, хто звик «годуватись» за рахунок державної власності. Але ми не зійдемо з цього шляху», - заявив Гройсман.
  Він повідомив, що уряд проаналізує першу спробу виставити ОПЗ на відкритий конкурс і оголосить новий конкурс, «до якого ми підготуємось краще».
  Нагадаємо, конкурс з продажу 99,6% акцій великого виробника хімічної продукції Одеського припортового заводу не відбувся через відсутність заявок інвесторів.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ