Іракські сили звільнили від «Ісламської держави» перехід на кордоні з Сирією

  Контроль над шосе Танф допоможе виключити можливість поставки іранських озброєнь на території, контрольовані сирійським президентом Башаром Асадом.
  Іракська армія і сунітські збройні групи звільнили від військ терористичного угрупування «Ісламська держава» частину прикордонної лінії на кордоні Сирії та Іраку, Про це повідомило військове командування іракських військ. У тому числі був звільнений і прикордонний пункт Аль-Валід, що розташований неподалік від стратегічно важливого
  • 17 Червня, 2017, 20:08
  • Розсилка

  Контроль над шосе Танф допоможе виключити можливість поставки іранських озброєнь на території, контрольовані сирійським президентом Башаром Асадом.

  Іракська армія і сунітські збройні групи звільнили від військ терористичного угрупування «Ісламська держава» частину прикордонної лінії на кордоні Сирії та Іраку, Про це повідомило військове командування іракських військ.

  У тому числі був звільнений і прикордонний пункт Аль-Валід, що розташований неподалік від стратегічно важливого сирійського шосе Танф. В операції брала участь авіація коаліції на чолі з США.

  Контроль над шосе Танф, як повідомляється, допоможе виключити можливість поставки іранських озброєнь на території, контрольовані сирійським президентом Башаром Асадом.

  Війська Асада вийшли до іраксько-сирійському кордону на початку червня.

  Нагадаємо, США і Росія провели секретні переговори по зонах деескалації в Сирії

  Джерело: Deutsche Welle

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ