Іспанія може продовжити пряме правління в Каталонії

  Мадрид готовий піти на такий крок в разі переобрання Карлеса Пучдемона
  В понеділок очільник іспанського уряду Маріано Рахой виступив із заявою щодо майбутнього обрання нового очільника Каталонії після виборів до регіонального парламенту в грудні 2017 року. За його словами Мадрид і далі буде продовжувати пряме правління в регіоні, яке було запроваджено восени минулого року на фоні спроб проголосити незалежність, якщо
  • 15 Сiчня, 14:59
  • Розсилка
  Маріано Рахой прокоментував майбутні вибори у Каталонії
  Маріано Рахой прокоментував майбутні вибори у Каталонії

  Мадрид готовий піти на такий крок в разі переобрання Карлеса Пучдемона

  В понеділок очільник іспанського уряду Маріано Рахой виступив із заявою щодо майбутнього обрання нового очільника Каталонії після виборів до регіонального парламенту в грудні 2017 року.

  За його словами Мадрид і далі буде продовжувати пряме правління в регіоні, яке було запроваджено восени минулого року на фоні спроб проголосити незалежність, якщо буде Карлеса Пудчемона буде переобрано главою Каталонії. Колишній очільник північно-східного автономного регіону Іспанії знаходиться в вигнанні в Брюсселі. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.

  За словами Маріано Рахоя обрання людини, яка знаходиться в вигнанні в Брюсселі главою Каталонії, було б абсурдом. На його думку це суперечило б здоровому глузду. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ