ЄС почав переговори про Brexit із опозицією Британії

  Переговори викликані побоюваннями ЄС, що уряд Терези Мей може піти у відставку
  Європейський союз (ЄС) почав переговори щодо виходу Великобританії зі складу ЄС (Brexit) з британської опозицією. Про це повідомляє The Sun. «Єврокомісія дала старт переговорам про умови Brexit з Лейбористської партією Джеремі Корбіна», - йдеться в повідомленні. Згідно з інформацією видання, переговори викликані побоюваннями ЄС, що
  • 7 Жовтня, 16:48
  • Розсилка

  Переговори викликані побоюваннями ЄС, що уряд Терези Мей може піти у відставку

  Європейський союз (ЄС) почав переговори щодо виходу Великобританії зі складу ЄС (Brexit) з британської опозицією. Про це повідомляє The Sun.

  «Єврокомісія дала старт переговорам про умови Brexit з Лейбористської партією Джеремі Корбіна», - йдеться в повідомленні. Згідно з інформацією видання, переговори викликані побоюваннями ЄС, що уряд Терези Мей може піти у відставку, особливо через її жорстку позицію на переговорах по Brexit.

  Відзначається, що на перших переговорах лейбористів представляв Корбін і його «заступник по Brexit» Кейр Стармер, а з боку ЄС був головний парламентер по Brexit Мішель Барньє і його заступник Франс Тіммерман. Так, в Єврокомісії планують отримати від опозиції Британії гарантії, що в разі їх приходу до влади, країна буде дотримуватися досягнутих домовленостей. Відповідні консультації будуть продовжені наступного тижня.

  Раніше повідомлялося, що ЄС готується до можливого провалу переговорів щодо Brexit.

  Джерело: РБК-Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ