Компанія спонсора «Народного фронту» за минулий рік виграла тендерів на 21 млн
![Компанія спонсора «Народного фронту» за минулий рік виграла тендерів на 21 млн](/img/article/5141/13_main-v1532073017.jpg)
Фірма ТОВ «Будівельна компанія «Княжий Галич за минулий рік виграла кілька тендерів на Франківщині на значну суму
Найбільшу матеріальну підтримку «Народному фронту» у минулому році здійснила дочка народного депутата Володимира Шкварилюка з Івано-Франківщини, Марта Шкварилюк. Другий за величиною матеріального внеску на користь партії «Народного фронту» - бізнесмен Дмитро Горчак. Про це йде мова у дослідженні центру «Ейдос», який проаналізував фінансові звіти українських партій за 2017 рік.
Ці особи надавали політичній силі в оренду нерухоме майно нижче ринкової, або й взагалі надають безкоштовно. Загальний внесок Марти Шкварилюк оцінений майже 190 тис. грн.
Дмитро Горчак також є наближеним до сімейства Шкварилюків. Він є керівником ТОВ «Будівельна компанія «Княжий Галич»: однією з власників цієї компанії є дружина нардепа Шкварилюка – Олександра Василівна. Цікаво, що в 2017 році ця компанія виграла кілька тендерів в Івано-Франківській області на загальну суму більше 21 млн грн.
Зазначимо, що у минулому році значно зросла сума негрошових спонсорських внесків на користь «Народного фронту». Якщо в 2016 році ця цифра становила 44 тис. грн, то в 2017-му – майже 450 тис.
Нагадаємо, єдиний грошовий в майже 6 тис. грн у минулому році на користь партії за два роки зробив лише Олександр Присяжнюк, син регіонала Анатолія Присяжнюка, який був головою Київської обласної державної адміністрації за часів Януковича.
Детальніше читайте: Вища математика «Народного фронту». За два роки гроші партії Яценюка переказала одна людина
Коментарі — 0