Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Митрополит Епіфаній долучився до Всеукраїнського переписування Біблії (фото)

  • Розсилка
  Заздалегідь підготовлені аркуші, з яких згодом буде сформована книга, заповнюються християнами з усіх куточків України - Митрополит Епіфаній долучився до Всеукраїнського переписування Біблії (фото)
  Заздалегідь підготовлені аркуші, з яких згодом буде сформована книга, заповнюються християнами з усіх куточків України

  У своїй промові митрополит Епіфаній підкреслив, що Біблія – це «те джерело знань, яке дає нам відповіді на будь які запитання сьогодення»

  Блаженніший митрополит Київський і всієї України Епіфаній долучився до Всеукраїнського переписування Біблії.

  Про це 5 квітня повідомляє прес-служба ПЦУ.

  «Для того, аби власноруч написати вірш зі Священного писання на сторінках унікальної рукописної Біблії, предстоятель відвідав Українське біблійне товариство, що організувало спеціальний захід, присвячений проекту», - говориться у повідомленні.

  Зазначається, що у своїй промові митрополит Епіфаній підкреслив, що Біблія – це «те джерело знань, яке дає нам відповіді на будь-які запитання сьогодення».

  «Майже у кожного є Священне писання, але, більшість, на жаль, лише мають вдома Книгу книг, але не втілюють в життя істини, дані нам Богом, який прийшов, втілився, був одним серед нас», – наголосив митрополит.

  Предстоятель також нагадав всім про те, що свого часу Святійший патріарх Філарет багато зробив для того, аби великим накладом була видана Біблія українською мовою. Важливу роль у цьому відіграло Українське біблійне товариство.  Як відомо, раніше президент Петро Порошенко під час зустрічі з главами та представниками церков-учасниць Українського біблійного товариства записав рядки у рукописну Біблію.

  Довідка

  Проект «Всеукраїнського переписування Біблії», ініційований Українським  біблійним товариством, стартував 02 червня 2018 року. Заздалегідь підготовлені аркуші, з яких згодом буде сформована книга, заповнюються християнами з усіх куточків України. Цей проект внесено в Національний реєстр рекордів України та номіновано на світовий рекорд. Очікується, що загалом до створення цієї Біблії долучаться понад 30 тис. учасників.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ