На Київщині вбили екс-голову сільради. В Асоціації фермерів вбачають зв'язок із «земельними війнами»

  Дружина фермера перебуває в реанімації
  В селі Гребінки на Київщині сталося жорстоке вбивство. За інформацією редакції «Щит і меч України» і «КНК медіа», 23 березня о 20:15, в будинок місцевого жителя Ігоря Павловича Майко, за адресою вул. Урожайна 33, увірвалися п'ятеро невідомих в масках. Як зафіксували камери спостереження, встановлені на будинку, вбивці
  • 25 Березня, 20:02
  • Розсилка
  <p>Крім грошей і цінних речей, вбивці забрали мисливську рушницю з дому загиблого</p>

  Крім грошей і цінних речей, вбивці забрали мисливську рушницю з дому загиблого

  Дружина фермера перебуває в реанімації

  В селі Гребінки на Київщині сталося жорстоке вбивство. За інформацією редакції «Щит і меч України» і «КНК медіа», 23 березня о 20:15, в будинок місцевого жителя Ігоря Павловича Майко, за адресою вул. Урожайна 33, увірвалися п'ятеро невідомих в масках. Як зафіксували камери спостереження, встановлені на будинку, вбивці знаходилися в будинку не більше 14 хвилин.

  В результаті розбійного нападу був жорстоко побитий Ігор Майко і його дружина Галина. Як повідомлялося, злочинці били Ігоря «залізними прутами» схожими на лом.

  Ігор Майко від отриманих травм помер на місці. Його дружина Галина, співробітник пенсійного фонду Васильківського району, з важкими травмами знаходиться в лікарні Білої церкви.

  Сусіди добре відгукуються про Ігоря Павловича і його сім'ю, і дивуються, хто міг так жорстоко розправитися з їх сусідом.

  Відомо, що раніше Ігор Майко працював керівником Дослідницького господарства «Саливінківське» Інституту цукрових буряків, був головою Дослідницької сільської ради.

  Поліція поки від коментарів утримується.

  Відомо, що крім грошей і цінних речей, вбивці забрали мисливську рушницю з дому загиблого.

  В Асоціації фермерів і приватних землевласників вважають, що вбивство пов'язане з «земельними війнами».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ