Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На виборах у Словенії перемагає чинний президент

  • Розсилка
  На виборах у Словенії перемагає чинний президент

  Пахор здобуває понад 53 відсотки підтримки виборців

  У другому турі президентських виборів у Словенії перемагає чинний глава держави Борут Пахор.

  «За результатами підрахунку більш ніж 90 % голосів, Пахор здобуває понад 53 % підтримки виборців, повідомляє виборча комісія Словенії. Опонент Пахора Мар'ян Шарец набирав менше 47 % і вже визнав поразку», - йдеться в повідомленні.

  Явка на виборах, що пройшли 12 листопада, становила рекордно низькі 37,5 %. Президент у Словенії виконує переважно представницькі функції.

  53-річний Борут Пахор за підсумками першого туру здобув 47 % голосів виборців. 39-річний комедійний актор і двічі обраний мером міста Камнік Мар'ян Шарец тоді набрав 27 % голосів.

  Пахор у минулому тривалий час був лідером соціал-демократів. Він очолював словенський уряд з 2008 до 2012-го - в роки найгіршої фінансової кризи в історії країни. Під час передвиборної боротьби Пахор заявляв, що його головне завдання - об'єднати людей. У рамках кампанії він протягом 25 днів пройшов понад 700 кілометрів між словенськими містами і селами для зустрічей з виборцями.

  Право голосу в країні з населенням близько 2 мільйонів жителів мають 1,7 мільйона виборців. Словенія є однією з найрозвиненіших держав колишнього соціалістичного табору.

  Джерело: Deutsche Welle

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ