Набув чинності порядок повної перевірки електронних декларацій

  НАЗК має здійснювати повну перевірку декларацій за своєчасністю подання, правильністю і повнотою заповнення
  Сьогодні, 17 лютого, набув чинності Порядок перевірки електронних декларацій посадовців Національним агентством з питань запобігання корупції. Відповідну документ опубліковано у бюлетені «Офіційний вісник України». [READ_MORE] Згідно з порядком, розробленим Міністерством юстиції, початком здійснення
  • 17 Лютого, 16:29
  • Розсилка
  Електронне декларування
  Електронне декларування

  НАЗК має здійснювати повну перевірку декларацій за своєчасністю подання, правильністю і повнотою заповнення

  Сьогодні, 17 лютого, набув чинності Порядок перевірки електронних декларацій посадовців Національним агентством з питань запобігання корупції.

  Відповідну документ опубліковано у бюлетені «Офіційний вісник України».  Згідно з порядком, розробленим Міністерством юстиції, початком здійснення перевірки декларації є наступний день після прийняття НАЗК рішення про її проведення. Перевірка триває 60 календарних днів.

  У порядку прописано, що НАЗК має здійснювати повну перевірку декларацій за своєчасністю подання, правильністю і повнотою заповнення. Одночасно НАЗК з'ясовує достовірність задекларованих відомостей, точність оцінки задекларованих активів і перевірить на наявність конфлікту інтересів і ознак незаконного збагачення.

  Як повідомлялося, за перший місяць 2017 року у системі електронних декларацій зареєструвалося 50 782 нових суб’єкти декларування. Зараз разом із тими, хто вже був зареєстрований у 2016 році, кількість суб’єктів декларування становить 183 675 декларантів. Очікується, що у 2017 році кількість суб'єктів електронного декларування зросте на понад 700 тисяч осіб. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ