Названа потужність водневої бомби, що була випробувана КНДР
За оцінками, потужність бомби становила до 100 кілотонн
Потужність водневої бомби, випробування якої провела Північна Корея, склала 100 кілотонн, що в п'ять разів більше скинутої в 1945 році на японський Нагасакі. Про це заявив голова оборонного комітету парламенту Південної Кореї Корея Кім Ен У, передає Yonhap.
«За оцінками, потужність бомби становила до 100 кілотонн. Це попередній звіт», - заявив південнокорейський чиновник.
Відзначимо, за оцінками експертів, в 1945 році США скинули на Нагасакі бомбу потужністю 20 кілотонн, на Хіросіму - 13 кілотонн.
Перед цим метеорологічне агентство Японії заявило про десятиразове зростання потужності ядерних вибухів в КНДР.
«Це (випробування 3 вересня – ред.) були найбільш потужні поштовхи, зафіксовані в північно-східній частині КНДР до теперішнього часу. Їхня потужність перевищує силу попередніх не менш ніж у 10 разів», - заявили в агентстві.
Раніше сьогодні стало відомо про чергове, вже шосте ядерне випробування, яке здійснила КНДР. Влада Північної Кореї заявила, що підірвана бомба була водневою.
Японія по дипломатичних каналах направила КНДР рішучий і жорсткий протест в зв'язку з проведеним у неділю новим ядерним випробуванням
Випробування було здійснене після повідомлення про те, що Північна Корея розробила водневу бомбу, яка може бути використана в якості боєголовки для нової міжконтинентальної балістичної ракети (МБР).
Наприкінці серпня Північна Корея запустила ракету, яка пролетіла над територією Японії.
Рада Безпеки ООН засудила запуск ракети КНДР, яка пролетіла над Японією.
Як раніше повідомлялося, президент США Дональд Трамп заявив, що Північна Корея стикнеться з «вогнем і люттю», якщо надумає загрожувати Штатам. У відповідь Пхеньян пригрозив ракетним ударом по острову Гуам, де розташована база ВПС США.
Глава Пентагону також пригрозив Північній Кореї кінцем режиму.
Глава КНДР Кім Чен Ин заявив, що черговий запуск балістичної ракети з території Північної Кореї є «важливою прелюдією» перед атакою на американський острів Гуам.
Коментарі — 0