Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Німецькі селяни влаштували у Берліні «тракторний» протест

  • Розсилка
  Німецькі селяни влаштували у Берліні «тракторний» протест

  Демонстранти виступають проти глобалізації сільськогосподарського бізнесу

  Десятки тисяч демонстрантів вийшли в суботу, 20 січня, на вулиці Берліна, протестуючи проти існуючої в країні сільськогосподарської політики.

  За даними організаторів акції, об'єднання «Ми ситі», до якого входять понад сто селянських і екологічних організацій, в протестах взяли участь 33 тисячі чоловік, майже вдвічі більше, ніж рік тому. Акція приурочена до початку роботи найбільшої в світі сільськогосподарської виставки «Зелений тиждень», що відкрилася в німецькій столиці днем раніше.

  Ходу супроводжували більше сотні тракторів. Демонстранти виступають проти глобалізації сільськогосподарського бізнесу і агроконцернів, які витісняють з ринку невеликі фермерські господарства, які виробляють натуральні продукти харчування в екологічно сприятливих умовах. Від майбутнього німецького уряду демонстранти зажадали, зокрема, вжити заходів щодо заборони застосування гербіциду гліфосат, що полегшує боротьбу з бур'янами, але завдає шкоди навколишньому середовищу.

  «Індустріальні сільське господарство і харчова промисловість створюють локальні і глобальні проблеми селянам, клімату, тваринам і навколишньому середовищу», - заявив прес-секретар об'єднання «Ми ситі» Йохен Фріц.

  Джерело: Deutsche Welle

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ