Норвегія, Чорногорія та Албанія підтримали санкції проти Росії

  Санкції діятимуть до 15 березня 2018 року
  Норвегія, Чорногорія та Албанія разом із Україною підтримали рішення ЄС щодо продовження санкцій проти Росії за дії проти територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України Про це повідомляє прес-служба глави дипломатії ЄС Федерики Могеріні. «Країни-кандидати Чорногорія та Албанія, країна Єропейської асоціації вільної
  • 12 Жовтня, 16:31
  • Розсилка

  Санкції діятимуть до 15 березня 2018 року

  Норвегія, Чорногорія та Албанія разом із Україною підтримали рішення ЄС щодо продовження санкцій проти Росії за дії проти територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України

  Про це повідомляє прес-служба глави дипломатії ЄС Федерики Могеріні. «Країни-кандидати Чорногорія та Албанія, країна Єропейської асоціації вільної торговлі, член Європейської економічної зони Норвегія, а також Україна приєднуються до цього рішення», - йдеться в заяві.

  Рішення було ухвалене 14 вересня. Санкції діятимуть до 15 березня 2018 року.

  Нагадаємо, 11 жовтня ПАРЄ підтримала резолюцію, що допоможе зняти з Росії політичні санкції.

  За відповідне рішення проголосувало 90 членів ПАРЄ, проти — 7, і утрималося — 16.

  У документі, крім того, вказана норма про те, що ПАРЄ має «гармонізувати правила участі та представництва країн-членів в обох статутних органах».

  Нагадаємо, що під час виступу в Страсбурзі 10 жовтня президент Чехії запропонував заплатити Україні та узаконити анексію Криму. Він також заявив, що настав час зняти санкції з РФ.

  Прем'єр-міністр Чехії Богуслав Соботка  підкреслив, що заява Земана щодо Криму суперечить зовнішній політиці чеського уряду.

  Міністерство закордонних справ України назвало відвертим цинізмом заяву президента Чехії під час виступу на сесії ПАРЄ.

  Відеозапис виступу Порошенка в ПАРЄ дивіться тут.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ