Земан пропонує заплатити Україні за Крим. Представники ПАРЄ не заперечують

  Кілька виступаючих у своїх зверненнях згадали про «мудрість» Земана
  Заява президента Чехії Мілоша Земана про необхідність «купити» згоду Києва на анексію Криму не зустріла обурення представників ПАРЄ, які отримали право на виступ за його присутності. Про це він повідомляють зі Страсбургу українські ЗМІ. Після скандальної заяви голови чеської держави про те, що Україна має «зрозуміти
  • 10 Жовтня, 14:37
  • Розсилка

  Кілька виступаючих у своїх зверненнях згадали про «мудрість» Земана

  Заява президента Чехії Мілоша Земана про необхідність «купити» згоду Києва на анексію Криму не зустріла обурення представників ПАРЄ, які отримали право на виступ за його присутності.

  Про це він повідомляють зі Страсбургу українські ЗМІ.

  Після скандальної заяви голови чеської держави про те, що Україна має «зрозуміти Європу»і погодитися на грошову компенсацію в обмін на узаконення втрати Криму слово мали депутати з Франції, Вірменії, Великої Британії та Сербії, але жоден з них не підняв цю тему, обираючи інші питання для чеського гостя. Більше того, кілька виступаючих у своїх зверненнях згадали про «мудрість» Земана.

  Так само з компліментами на його адресу виступив головуючий у ПАРЄ Джозеф Гейл, який закривав засідання.

  Примітно, що перелік тих, хто ставив питання був припинений, щойно черга дійшла до представника України Владислава Голуба. Він вже встав для того, щоби поставити своє питання, але головуючий оголосив, що час вичерпаний. До завершення сесії на той момент залишалося 4-5 хвилин.

  Як повідомляла Європейська правда, під час виступу в Страсбурзі президент Чехії запропонував заплатити Україні та узаконити анексію Криму. Він також заявив, що настав час зняти санкції з РФ.

  Джерело: Європейська правда

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ