Прем'єр Чехії: Заява президента Земана щодо Криму суперечить зовнішній політиці

  Соботка заявив, що Чехія поважає міжнародне право
  Заява президента Чехії Мілоша Земана на сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи щодо Криму суперечить зовнішній політиці чеського уряду. Про це заявив прем'єр-міністр Чехії Богуслав Соботка у Twitter. «Виступ Земана в Раді Європи різко суперечить нашій зовнішній політиці, і президент не мав мандата від чеського
  • 10 Жовтня, 21:54
  • Розсилка
  Мілош Земан
  Мілош Земан

  Соботка заявив, що Чехія поважає міжнародне право

  Заява президента Чехії Мілоша Земана на сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи щодо Криму суперечить зовнішній політиці чеського уряду.

  Про це заявив прем'єр-міністр Чехії Богуслав Соботка у Twitter.

  «Виступ Земана в Раді Європи різко суперечить нашій зовнішній політиці, і президент не мав мандата від чеського уряду», — написав Соботка.

  Він додав, що Чехія поважає міжнародне право.

  «Чеська Республіка виступає за повагу міжнародного права. Санкції ЄС проти Росії пов'язані з виконанням Мінських угод, і ці угоди не можуть бути порушені», — підкреслив прем'єр Чехії.

  Нагадаємо, що під час виступу в Страсбурзі 10 жовтня президент Чехії запропонував заплатити Україні та узаконити анексію Криму. Він також заявив, що настав час зняти санкції з РФ.

  Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко назвала цинічним виступ Земана на сесії ПАРЄ. Вона підкреслила, що Україна «не буде торгувати своїми громадянами, територією, суверенітетом, честю і гідністю». «Це не продається», - заявила Геращенко.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ