Президент Чехії закликає зняти санкції з Росії

  Земан у ПАРЄ пропонує заплатити Україні та узаконити анексію Криму
  Президент Чехії Мілош Земан наполіг на знятті санкцій з Кремля та запропонував замінити їх на активніші контакти з Росією. Про це Земан заявив у Страсбурзі під час звернення до депутатів Парламентської асамблеї Ради Європи, повідомляють українські ЗМІ. Президент Чехії вважає, що санкції треба замінити на дружбу з Росією. «Європа поділена
  • 10 Жовтня, 13:49
  • Розсилка
  Мілош Земан
  Мілош Земан

  Земан у ПАРЄ пропонує заплатити Україні та узаконити анексію Криму

  Президент Чехії Мілош Земан наполіг на знятті санкцій з Кремля та запропонував замінити їх на активніші контакти з Росією.

  Про це Земан заявив у Страсбурзі під час звернення до депутатів Парламентської асамблеї Ради Європи, повідомляють українські ЗМІ.

  Президент Чехії вважає, що санкції треба замінити на дружбу з Росією.

  «Європа поділена багатьма лініями. Одна з них – лінія між Росією та іншими країнами Європи. Я не кажу, що це повторення залізної завіси. Але все одно це – лінія поділу», - зазначив він.

  На його думку, санкції проти Росії шкодять Євросоюзу.

  «Я не сперечаюся з підставою санкцій. Я прочитав, що ЄС втрачає від санкцій, і практично немає втрат для Росії. Я би сказав, що це взаємопрограшна стратегія», - розповів президент.

  «На мою думку, буде якась компенсація для України – чи в фінансовій формі, чи нафтою і газом», - наголосив він

  Президент Чехії визнав незаконність анексії Криму, але заявив, що питання вирішене: «Крим – це анексія, без сумніву. Це завершена справа (fait accompli)».

  У вересні 2017 року президент Чехії Мілош Земан повідомив, що прийняв запрошення від президента Росії Володимира Путіна відвідати Сочі.

  У березні 2017 року президент Чехії Мілош Земан заявив, що хоче скасування санкцій проти Росії та налагодження відносин.

  У 2016 році, Земан заявляв, що Україна не може повернути Крим, незважаючи на те, що Росія анексувала його незаконно.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ