рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Ну от і все, Вовчику». Познер потрапив до бази «Миротворець»

  • Розсилка
  Володимир Познер їздив в окупований Крим з порушенням українських законів  - «Ну от і все, Вовчику». Познер потрапив до бази «Миротворець»
  Володимир Познер їздив в окупований Крим з порушенням українських законів 

  Познер брав участь в пропагандистських заходах Росії проти України і спробі легалізації анексії Криму

  Російського журналіста Володимира Познера внесли в базу українського сайту «Миротворець».

  Як повідомляється в розділі сайту «Чистилище», Познер «свідомо порушував кордони України з метою проникнення в захоплений російськими окупантами Крим».

  Тут також вказується, що Познер брав участь в пропагандистських заходах Росії проти України і спробі легалізації анексії Криму.

  Реакції самого Познера на появу його прізвища в «Миротворці» поки немає.

  До цього повідомлялося про внесення у базу з аналогічною припискою російського актора Михайла Галустяна.

  Іноземні артисти і інші діячі культури порушують українське законодавство, приїжджаючи з гастролями в анексований Росією Крим. Деяким артистам і співакам, які приїхали на гастролі до Криму або прямо підтримують російську окупаію Криму, заборонено виступати на материковій Україні.

  Український МЗС оприлюднив раніше звернення, в якому застеріг іноземних громадян і осіб без громадянства від незаконних поїздок в анексований Крим.

  Центр «Миротворець» є громадською організацією і відомий збором даних про підозрюваних донбаських і кримських сепаратистів і іноземних громадян, які їх підтримують. Відповідну інформацію про цих осіб «Миротворець» публікує на своєму сайті в розділі «Чистилище».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ