Окупанти позбавили Полозова права захищати Умерова

  Адвокат має намір оскаржити відповідне рішення підконтрольного Росії кримського суду в Європейському суді з прав людини
  Адвоката Миколу Полозова перевели зі статусу захисника в статус свідка у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова. Про це адвокат повідомив у коментарі QirimInfo. [READ_MORE] За його словами, він має намір оскаржити відповідне рішення підконтрольного Росії кримського суду в Європейському суді з прав
  • 21 Березня, 12:44
  • Розсилка
  <em>Микола Полозов і Ільмі Умеров</em>
  Микола Полозов і Ільмі Умеров

  Адвокат має намір оскаржити відповідне рішення підконтрольного Росії кримського суду в Європейському суді з прав людини

  Адвоката Миколу Полозова перевели зі статусу захисника в статус свідка у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова.

  Про це адвокат повідомив у коментарі QirimInfo.  За його словами, він має намір оскаржити відповідне рішення підконтрольного Росії кримського суду в Європейському суді з прав людини.

  «Я чекаю, коли мені з Київського суду (райсуд Сімферополя. – Ред.) віддадуть копію Апеляційного, тоді можна буде подати касацію і звернутися до Європейського суду. Плюс мною подано скаргу на дії слідчого, її ще не розглянуто», – сказав юрист.

  За його інформацією, розслідування у «справі Умерова» завершено і в найближчих кілька днів має бути передано до прокуратури.

  «З урахуванням усіх обставин, думаю, це буде або умовний термін, або штраф. Якщо умовно – їм зручніше, бо він повинен буде ходити щомісяця відзначатися і буде під контролем», – зазначив Полозов.

  Як повідомлялося, 25 січня співробітники ФСБ Росії затримали в Сімферополі (окупований Крим) адвоката Миколу Полозова. Сам російський адвокат Микола Полозов кваліфікує своє затримання в Криму як викрадення і має намір оскаржити в суді і у Федеральній палаті адвокатів дії ФСБ у Криму.

  Нагадаємо, раніше підконтрольний Росії Київський суд Сімферополя розглянув звернення слідчого ФСБ РФ дозволити викликати на допит адвоката Миколу Полозова як свідка у справі заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова.

  Адвокат вважає, що таким чином слідство у справі Умерова хоче вивести його з процесуального статусу захисника на майбутньому судовому процесі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ