Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  ООН відрядить до України свого посла

  • Розсилка
  ООН відрядить до України свого посла

  Україні та ООН доведеться переглянути підписану у 1992 році угоду, яка не відповідає реаліям

  У 2019 році в системі ООН впроваджується так званий інститут послів, такий посол ООН діятиме і в Україні. Про це повідомив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко у своїй статті для «Дзеркала тижня».

  «Відтепер такий посол ООН діятиме і в Україні. Але для його, а точніше - її повноцінного функціонування доведеться переглянути підписану ще в далекому 1992 році угоду між Україною та ООН, яка вже не відповідає сучасним реаліям», - вказав дипломат.

  З його слів, тепер резиденти-координатори безпосередньо підпорядковуватимуться Генеральному секретарю ООН і вважатимуться найвищими представниками системи ООН у країнових офісах. Їхній мандат передбачатиме не лише реалізацію програм розвитку, як це було донедавна, а й поліпшення загальної координації між агенціями системи ООН та, можливо, найголовніше - підтримку урядів для запобігання кризам (гуманітарним, безпековим, політичним, техногенним).

  На його думку, ширші повноваження резидентів-координаторів мають допомогти Генеральному секретареві тримати руку на пульсі на місцях з метою оперативнішого реагування. Відповідно, вимоги і відповідальність ООН теж посилюватимуться.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ