рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Палата представників Конгресу США схвалила допомогу Україні в $350 млн

  • Розсилка
  Палата представників Конгресу США схвалила допомогу Україні в $350 млн

  Документ ще має схвалити Сенат і підписати Дональд Трамп

  Палата представників проголосувала за надання 350 млн. доларів на допомогу Україні в галузі безпеки й істотно розширила її напрямки.

  Про це повідомляє посольство України в США на своїй сторінці в Facebook.

  «Палата представників Конгресу США схвалила проект закону про Бюджет США на 2018 на потреби національної оборони", який дозволяє виділення 350 млн. доларів для надання допомоги Україні в галузі безпеки. Ця сума відповідає торішньому рівню асигнувань», - йдеться в повідомленні.

  У посольстві зазначили, що проект закону також дає дозвіл на надання Україні летальних озброєнь оборонного характеру. Крім цього, в нього включені нові положення, які дозволяють використання кошти оборонного бюджету США на потреби реабілітації в медичних установах країни поранених українських військовослужбовців, навчання і підготовку українських медичних фахівців у цій сфері, а також для посилення здатності повітряних і військово-морських сил нашої держави.

  «Вперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони і спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні кошти; кораблі прибережної дії і берегової охорони», - додали у посольстві.

  Для вступу документа в силу його ще повинен схвалити Сенат і підписати президент США Дональд Трамп.

  Нагадаємо, комітети з питань Збройних сил США Палати представників і Сенату   затвердили «компромісний»   проект оборонного бюджету на 2018 фінансовий рік, що передбачає $350 млн для України, в тому числі у вигляді летальної зброї.

  «Закон дозволяє виділення $350 млн для надання Україні допомоги в галузі безпеки, включаючи оборонну летальну допомогу», - зазначається в документі.

  При цьому уточнюється, що закон містить обмеження щодо виділення принаймні половини цих коштів, поки глава Пентагону не підтвердить, що Україна вжила значних заходів для реалізації інституційної реформи у сфері оборони.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ