Поліція повідомила про зафіксовані під час акцій «євробляхерів» порушення

Поліція повідомила про зафіксовані під час акцій «євробляхерів» порушення
Поліція розслідує 15 кримінальних проваджень стосовно блокування доріг «євробляхерами»
Фото: Главком

Проїзд на усіх автошляхах, де тривали акції водіїв на нерозмитнених автомобілях, наразі розблоковано

Протягом часу проведення акцій протесту водіїв нерозмитнених автомобілів, до поліції надійшло 131 повідомлення про перекриття руху. Водночас до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про 15 фактів кримінальних правопорушень.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіція.

Наразі безперешкодний рух на всіх автошляхах країни відновлено.

Станом на тепер проїзд на усіх автошляхах, де був ускладнений або заблокований проїзд у зв‘язку з акцією водіїв на нерозмитнених автомобілях, - розблокований.

Загалом за період проведення акціі, за приблизними підрахунками, участь у ній взяли близько 6 тисяч громадян (майже 3,5 тисячі ТЗ).

За цей час до поліції надійшло і було зареєстровано 186 звернень громадян, пов‘язаних з перекриттям автошляхів та інших правопорушень під час цих масових заходів.

Зокрема, 131 повідомлення про перекриття руху.

Найбільше таких повідомлень зафіксовано у Київській, Житомирській, Черкаській, Чернігівській, Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській та Сумській областях.

Станом на зараз до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про 15 правопорушень.

З них 11 - за ч. 1 ст. 279 Кримінального кодексу України (блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства) - по 3 у Житомирській та Рівненській областях, по 1 - у Закарпатській, Одеській, Полтавській, Черкаській та Чернігівській областях;

Ще 2 - за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) у Рівненській області;

Та 1 повідомлення - за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об‘єктів власності) у Рівненській області.

З них 11 - за ч. 1 ст. 279 Кримінального кодексу України (блокування транспортних комунікацій) - по 3 у Житомирській та Рівненській областях, по 1 - у Закарпатській, Одеській, Полтавській, Черкаській та Чернігівській;

2 - за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та 1 - за ч. 1 ст. 259 ККУ (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) - у Рівненській області;

1 - ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене групою осіб) у Полтавській області.

Як відомо, власники автомобілів на єврономерах анонсували чергову безстрокову акцію протесту на 20 листопада. Акція відбувається по всій Україні.

Як заявила громадська організація «АвтоЄвроСила», акції громадянської непокори «будуть безстроковими і відбуватимуться до моменту отримання результатів з питання скасування законопроектів №8487 і №8488, які були ухвалені без урахування вимог громадськості, зокрема – про скасування коефіцієнта віку в розрахунку вартості акцизу».

Під час акції протесту власників авто на європейських номерах в урядовому кварталі Києва 20 листопада правоохоронці затримали трьох людей.

21 листопада у Верховній Раді не набралося голосів, щоб скасувати рішення про зміни до Податкового кодексу щодо нових правил оподаткування авто на єврономерах.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: