Полякову призначено заставу майже в третину мільйона
Спеціалізована антикорупційна прокуратура просила для Полякова заставу в 505 тис. грн
Солом'янський районний суд міста Київ визначив народному депутату Максиму Полякову заставу в розмірі 304 тисяч гривень.
Заставу необхідно внести впродовж п'яти днів.
Крім того, суд зобов'язав Полякова носити електронний браслет, не виїжджати за межі Києва та Умані без дозволу слідчого, здати на зберігання всі паспорти - громадянина України, для виїзду за кордон та інші документи, що дають право на виїзд за кордон.
Як повідомлялося, під час засідання сторона обвинувачення попросила призначити для Полякова заставу у 505 тис. грн.
Окрім того, прокурор попросив суд зобов'язати Полякова носити електронний браслет, прибувати за вимогою слідчого або детектива, прокурора та суду, не відлучатися із міста Києва без дозволу, повідомляти про зміну свого місця проживання, здати на зберігання до відповідних державних органів паспорти громадянина України для виїзду за кордон. Поляков впевнений, що якщо йому заборонити виїзд за межі Києва, в країні зупиниться фінансово-банківська діяльність.
Як повідомляв «Главком», 21 липня Солом'янський районний суд міста Києва почав розгляд клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про обрання запобіжного заходу народному депутату України Максиму Полякову.
Поляков підозрюється у вчиненні дій, передбачених ч. 4 ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України.
За даними САП, 19 червня детективи НАБУ за процесуального керівництва САП затримали 7 осіб, причетних до вимагання та одержання неправомірної вигоди за сприяння іноземній компанії в здійсненні видобутку бурштину в Україні. За версією слідства, злочин вчинено за участю народних депутатів України. Наразі, за даними САП, встановлена ймовірна причетність двох народних обранців – Максима Полякова та Борислава Розенблата. Ця операція відбувалась за співпраці з ФБР США.
У САП повідомили, що слідство встановило щонайменше п’ять епізодів злочинної діяльності, в результаті якої затримані особи, які, діючи в інтересах вказаних народних депутатів, отримали від представника іноземної компанії неправомірну вигоду на загальну суму понад 300 тис. дол. США. За даними САП, ці кошти використано для ініціювання депутатами змін до законів, підготовки законопроектів та їх внесення до Верховної Ради, незаконного впливу на посадових осіб Держгеокадастру, Держлісагентства, Держгеонадр України, органів місцевого самоврядування, суду та прокуратури з метою безперешкодного ухвалення рішень на користь зазначеної іноземної компанії.
21 червня 2017 року Генеральний прокурор України вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт двох народних депутатів - Максима Полякова та Борислава Розенблата. 11 липня 2017 року Верховна Рада надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності Максима Полякова, проте відмовила у наданні згоди на затримання та арешт.
21 липня на Розенблата одягнули електронний браслет.
Коментарі — 0