Посольство Росії в Сирії потрапило під обстріл

  Семеро людей були травмовані внаслідок обстрілу в житловому районі неподалік місця розташування посольства Росії
  У неділю, 16 липня, район Дамаска, де розташоване посольство Росії, опинився під обстрілом. Про це повідомило сирійське державне інформагентство SANA. За цими даними, один зі снарядів влучив у комплекс будівель дипломатичного представництва, завдавши збитків, ще один розірвався поруч із посольством. За даними SANA, семеро людей були травмовані
  • 17 Липня, 10:44
  • Розсилка

  Семеро людей були травмовані внаслідок обстрілу в житловому районі неподалік місця розташування посольства Росії

  У неділю, 16 липня, район Дамаска, де розташоване посольство Росії, опинився під обстрілом. Про це повідомило сирійське державне інформагентство SANA.

  За цими даними, один зі снарядів влучив у комплекс будівель дипломатичного представництва, завдавши збитків, ще один розірвався поруч із посольством.

  За даними SANA, семеро людей були травмовані внаслідок обстрілу в житловому районі неподалік місця розташування посольства Росії.

  Жодна зі сторін конфлікту в Сирії не взяла на себе відповідальність за обстріл. Повстанці, які борються з підтримуваним Москвою режимом президента Башара Асада, раніше вже цілили в посольство Росії.

  Базована у Великій Британії спостережна організація «Сирійська обсерваторія з прав людини» 16 липня заявила, що в шестирічній громадянській війні загинули понад 330 тис. людей, серед них 99 617 цивільних.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ