«Прорив Саакашвілі»: протоколи складено на 69 осіб

  14 учасників подій, якими в основному були журналісти, повернулися до пункту пропуску, де підписали відповідні протоколи
  Правоохоронці склали протоколи на 69 людей, які незаконно перетнули держкордон в пункті пропуску «Шегині». Про це заявив речник Державної прикордонної служби Олег Слободян, повідомляє «Інтерфакс-Україна». [READ_MORE] «На сьогодні є протоколи на 69 людей. Це ті, хто ідентифікований», - наголосив він. За
  • 14 Вересня, 13:48
  • Розсилка

  14 учасників подій, якими в основному були журналісти, повернулися до пункту пропуску, де підписали відповідні протоколи

  Правоохоронці склали протоколи на 69 людей, які незаконно перетнули держкордон в пункті пропуску «Шегині».

  Про це заявив речник Державної прикордонної служби Олег Слободян, повідомляє «Інтерфакс-Україна».  «На сьогодні є протоколи на 69 людей. Це ті, хто ідентифікований», - наголосив він.

  За словами Слободяна, 14 учасників подій, якими в основному були журналісти, повернулися до пункту пропуску, де підписали відповідні протоколи. 

  Нагадаємо, екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі перейшов польсько-український кордон ввечер 10 вересня. Кордон прикордонників прорвали прихильники Саакашвілі, які буквально внесли його на український бік кордону. 

  Генпрокурор пообіцяв притягнути до відповідальності організаторів прориву кордону в «Шегинях» та заявив, що прихильники Саакашвілі знищують державу. Поліція відкрила кримінальне провадження.

  Саакашвілі натомість заявляє, що він і його прихильники не порушували закон на пункті пропуску «Шегині».

  Відомо, що Саакашвілі й депутати не проходили прикордонний контроль. Політика вже внесли в «чистилище» «Миротворця».

  Держприкордонслужба готує матеріали для прокуратури по трьох епізодах прориву.

  У МВС запевняють, що під час інциденту з проривом кордону прихильниками Михайла Саакашвілі тілесні ушкодження отримали 11 бійців Національної поліції та п’ять працівників Держприкордонслужби.

  12 вересня Саакашвілі підписав протокол про вчинення адміністративного правопорушення і заперечення до нього.

  Суд розгляне прорив Саакашвілі через кордон 18 вересня.

  Також стало відомо, яке покарання загрожує Саакашвілі.

  Як відомо, Саакашвілі позбавили українського громадянства. 

  У Генпрокуратурі України повідомили, що отримали копію запиту грузинських компетентних органів на видачу Михайла Саакашвілі Грузії.

  У Мін'юсті розповіли про можливу екстрадицію Саакашвілі до Грузії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ