Путін підписав указ про призов на збори військових у запасі

  Терміни зборів мають бути узгоджені з регіональною владою , йдеться у документі
  Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про призов військовозобов'язаних, які перебувають у запасі, на військові збори, що триватимуть два місяці, передають російські ЗМІ. Повідомляється, що збори будуть проходити у Збройних силах, органах державної охорони, а також у Федеральній службі безпеки. Зазначено, що терміни зборів
  • 20 Квiтня, 13:39
  • Розсилка
  Президент РФ Володимир Путін
  Президент РФ Володимир Путін

  Терміни зборів мають бути узгоджені з регіональною владою , йдеться у документі

  Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про призов військовозобов'язаних, які перебувають у запасі, на військові збори, що триватимуть два місяці, передають російські ЗМІ.

  Повідомляється, що збори будуть проходити у Збройних силах, органах державної охорони, а також у Федеральній службі безпеки.

  Зазначено, що терміни зборів мають бути узгоджені з регіональною владою, крім перевірочних заходів, тому що їхній час проведення визначить Міністерство оборони РФ. Зазначено, що в Росії призов на строкову службу почався з 1 квітня.

  Збройні сили Росії повинні поповнити 142 тисячі призовників.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що Москва не намагається інтегрувати в Російську Федерацію невизнані «республіки» на Донбасі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ