Рада сьогодні знову спробує затвердити порядок денний сесії

  Депутати також мають намір розглянути у другому читанні законопроект про житлово-комунальні послуги
  Верховна Рада у вівторок знову спробує затвердити порядок денний п'ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання та внести зміни до постанови парламенту про додаткові заходи щодо зміцнення обороноздатності. Про це сказано у порядку денному на вівторок. Також серед іншого парламентарі планують визначитися стосовно законопроектів про Єдиний
  • 18 Жовтня, 2016, 08:49
  • Розсилка
  Верховна Рада України
  Верховна Рада України

  Депутати також мають намір розглянути у другому читанні законопроект про житлово-комунальні послуги

  Верховна Рада у вівторок знову спробує затвердити порядок денний п'ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання та внести зміни до постанови парламенту про додаткові заходи щодо зміцнення обороноздатності. Про це сказано у порядку денному на вівторок.

  Також серед іншого парламентарі планують визначитися стосовно законопроектів про Єдиний держреєстр військовозобов’язаних та щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників проведення антитерористичної операції.

  Крім цього депутати, зокрема, мають намір розглянути у другому читанні законопроект про житлово-комунальні послуги та пропозиції президента до закону щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків і питання комерційного обліку комунальних послуг.

  Нагадаємо, в ЄС закликають Київ зробити Раду прозорою.

  Крім того у жовтні   Рада продовжила мораторій на продаж землі до 2018 року.

  Читайте також матеріал Главкома: Свіжі рейтинги: у Раду проходить сім партій

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ