Російський опозиціонер закликав Україну вирішити «питання Самойлової» в суді

  І в Росії і, чомусь, в Україні намагаються вирішити цю проблему якимись угодами, терками
  Російський опозиційний політик Костянтин Боровий вважає, що вирішувати, чи пускати конкурсантку від РФ на конкурс «Євробачення», що пройде у Києві, має суд. Про це він написав у себе на сторінці у Facebook. «З приводу Юлії Самойлової. І в Росії і, чомусь, в Україні намагаються вирішити цю проблему якимись угодами, терками. Панове
  • 18 Березня, 19:00
  • Розсилка

  І в Росії і, чомусь, в Україні намагаються вирішити цю проблему якимись угодами, терками

  Російський опозиційний політик Костянтин Боровий вважає, що вирішувати, чи пускати конкурсантку від РФ на конкурс «Євробачення», що пройде у Києві, має суд. Про це він написав у себе на сторінці у Facebook.

  «З приводу Юлії Самойлової. І в Росії і, чомусь, в Україні намагаються вирішити цю проблему якимись угодами, терками. Панове в Україні, хочу нагадати вам, що в правовій державі рішення приймають, грунтуючись на Законі. Раджу довірити остаточне рішення Суду», - зазначив він.

  Як повідомлялось, Самойлова, яка представить РФ на пісенному конкурсі «Євробачення-2017», назвала смішними заяви української влади не допустити її до участі в конкурсі через те, що вона раніше виступала в окупованому Криму.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ