Прокуратура Франції звинувачує російського мільярдера у відмиванні грошей

Прокуратура Франції звинувачує російського мільярдера у відмиванні грошей

Суд ухвалив рішення не брати Керімова під варту, але він має внести заставу і не виїжджати із Франції

Російському сенаторові, мільярдерові Сулейману Керімову, затриманому у Франції, у ніч на 23 листопада висунуто обвинувачення в ухиленні від сплати податків і відмиванні грошей.

Про це повідомив прокурор Ніцци Жан-Мішель Претр.

За його словами, суд ухвалив рішення не брати Керімова під варту, однак він повинен залишатися на території департаменту Приморські Альпи і внести заставу 5 млн євро.

Також сенатора зобов'язали кілька разів на тиждень приходити в поліцію, здати паспорт і не вступати у контакт із деякими особами.

Раніше повідомлялося, що Керімова затримали в аеропорту Ніцци.

15 лютого французька поліція провела обшук на віллі Керімова у зв'язку з розслідуванням справи про придбання бізнесменом нерухомості у Франції.

У поліції припускають, що реальним власником кількох вілл загальною площею 90 тис. м², розташованих на Лазурному березі і оформлених на фінансиста Олександра Штудхальтера, є Керімов. У правоохоронних органах зазначають, що російський політик є найбільшим землевласником південно-східного узбережжя Франції.

Керімов є представником Дагестану в Раді Федерації з 2008 року. Йому належить контрольний пакет акцій компанії «Нафта-Москва».

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: