Розслідування вбивства Шеремета: у слідства досі немає підозрюваних

Розслідування вбивства Шеремета: у слідства досі немає підозрюваних

Слідство засекретило нову інформацію щодо вбивства Павла Шеремета

Слідчі не дають дозволу на розкриття нової інформації щодо вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це заявив журналістам речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко під стінами будівлі МВС, куди у річницю вбивства прийшли люди з вимогою розкрити злочин.

«Все, що могло не нашкодити слідству, керівництво Нацполіції вже оприлюднило на великій прес-конференції 8 лютого. З тих пір слідство не дозволяє нам оприлюднювати додаткові відомості», – сказав Шевченко.

«Ми не можемо сказати більше, бо слідство хоче розкрити цей злочин», – заявив він, а на запитання, скільки часу знадобиться ще, речник МВС відповів: «Стільки, скільки буде необхідно слідству».

За його словами, у колі причетних – «не один точно», але немає чіткого підозрюваного чи підозрюваних. «Ми не можемо похвалитися наявністю підозрюваних», – констатував Шевченко.

Він зазначив, що була полеміка, як кваліфікувати справу: теракт чи убивство, – але прокуратура виступила «арбітром» і вирішила, що справу слід розслідувати як убивство.

Щодо екс-працівника СБУ Ігоря Устименка, то Шевченко не став розкривати подробиці його допиту, його «не уповноважували» на це слідчі.

«Ми визнаємо, що певні прорахунки могли бути, але вони виправлені», – запевнив Шевченко.

Він закликав журналістів ділитися зі слідством, якщо вони мають інформацію.

Радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко повідомляв, що серед версій, на які продовжує вказувати слідство у справі Шеремета, залишається «російський» слід, але остаточних доказів немає. 

Нагадаємо, 20 липня 2016 року в центрі Києва внаслідок вибуху машини загинув відомий журналіст Павло Шеремет. Трагедія сталася на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка. 

За фактом загибелі журналіста прокуратура відкрила кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого п. 5 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство, скоєне у спосіб, небезпечний для життя багатьох осіб).

Як повідомляв «Главком», у мережі опублікували фільм-розслідування вбивства українського журналіста Павла Шеремета.

Наприкінці червня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про відсутність серйозного прогресу в розслідуванні справи про вбивство Шеремета.

11 липня президент України Петро Порошенко провів зустріч з родиною Шеремета і представниками Комітету захисту журналістів. Порошенко наголосив, що правоохоронні органи повинні найближчим часом провести публічний звіт про результати слідства.

Міжнародна організація Комітет захисту журналістів вважає, що розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета в Україні забуксувало. 

Євродепутат Ребекка Гармс заявила, що вбивство Шеремета не може залишатися безкарним.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: