Савченко запропонувала відгородитися від Росії полем Тесли

  Нардеп закликала вчитися «більш сучасним методам» оборони від ворога
  Нардеп Надія Савченко в ефірі телеканалу NewsOne прокоментувала уповільнення будівництва проекту «Стіна» на кордоні з РФ. Нардеп закликала вчитися «більш сучасним методам» оборони від ворога і запропонувала свій варіант захисту. «Давайте вже знаходити методи не таких стін, які неефективні, тим більше такої легкої,
  • 9 Серпня, 20:24
  • Розсилка
  Надія Савченко
  Надія Савченко

  Нардеп закликала вчитися «більш сучасним методам» оборони від ворога

  Нардеп Надія Савченко в ефірі телеканалу NewsOne прокоментувала уповільнення будівництва проекту «Стіна» на кордоні з РФ. Нардеп закликала вчитися «більш сучасним методам» оборони від ворога і запропонувала свій варіант захисту.

  «Давайте вже знаходити методи не таких стін, які неефективні, тим більше такої легкої, зробленої із прутів стіни, який ми бачимо «стіну» Яценюка... Давайте вже йти у світ нових технологій і винаходити нові стіни», - запропонувала депутат.  Одним з можливих рішень Савченко назвала створення стіни електричного поля.

  «Давайте згадаємо Теслу, давайте згадаємо, що земля є електропровідником, що можна поставити два штирі на метрі землі і через них проводити електрику. Давайте вже до таких стін доходити, давайте вже воювати космічними ракетами, не знаю, космічними кораблями», - сказала вона.

  Читайте також інтерв’ю Надії Савченко «Главкому» у двох частинах: перша,друга

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ