Скандальна квартира Лещенка: нардеп назвав звинувачення НАЗК брехнею

  Жодних знижок я не отримував. Є оголошення, що ціна на квартиру була меншою, є інші покупці, які купили дешевше, розповів Лещенко
  Нардеп Сергій Лещенко назвав брехнею заяву НАЗК про те, що він придбав квартиру з порушеннями. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook. «Сьогодні зранку я прокинувся людиною, якій подарували 1,8 мільйона гривень. Відчуваю себе дуже щасливим, тільки от не можу пригадати, де ці гроші лежать. Бо вони існують лише в уяві співробітників
  • 1 Грудня, 2016, 13:50
  • Розсилка
  Сергій Лещенко
  Фото DW
  Сергій Лещенко

  Жодних знижок я не отримував. Є оголошення, що ціна на квартиру була меншою, є інші покупці, які купили дешевше, розповів Лещенко

  Нардеп Сергій Лещенко назвав брехнею заяву НАЗК про те, що він придбав квартиру з порушеннями. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

  «Сьогодні зранку я прокинувся людиною, якій подарували 1,8 мільйона гривень. Відчуваю себе дуже щасливим, тільки от не можу пригадати, де ці гроші лежать. Бо вони існують лише в уяві співробітників НАЗК», – написав нардеп.

  Лещенко уточнив, що зранку 30 листопада на адресу Верховної Ради надійшло запрошення від НАЗК: прийти до них та дати пояснення. «Однак замість «пояснень» на мене вже чекала налаштована відеокамера, і співробітник НАЗК повідомив, що буде знайомити мене з протоколом про адміністративне правопорушення. На що я відповів, що наполягаю на присутності свого адвоката – і це логічно, бо мене запрошували зовсім на інше. Набрав адвоката, він був у судовому засіданні», – уточнив він.

  Нардеп додав, що повідомив співробітнику НАЗК, що зв'яжеться з адвокатом та повідомить про час і дату. «Але вже сьогодні о 9-й ранку НАЗК, не чекаючи дзвінка від мене, оприлюднили брехливе оголошення. Невже «чемоданчик від Грановського» побував і тут? Жодних знижок я не отримував. Є оголошення, що ціна на квартиру була меншою, є інші покупці, які купили дешевше», – розповів Лещенко.

  Як повідомляв 30 листопада «Главком», Генпрокуратура розслідує справу про «незаконне збагачення» народного депутата Сергія Лещенка. Суд надав доступ слідству до рахунків нардепа та його матері.

  Нагадаємо, що у вересні Національне антикорупційне бюро України не знайшло ознак кримінального правопорушення у придбанні квартири Сергієм Лещенком.

  «Питання може викликати законність отриманих для придбання житла коштів Сергія Лещенка», – зазначало НАБУ та водночас уточнювало: перевірка інформації про доходи Лещенка з 1998 року показала, що народний депутат міг накопичити достатньо коштів для придбання житла.

  Директор НАБУ Артем Ситник тоді розкрив деякі деталі: «Джерелами походження коштів у сумі 7 млн 550 тис. грн були: 3 млн 770 тис. грн – позика від Олени Притули, $77 тис., що еквівалентно 1 мільйону 998 тис. – знято з депозитів на ім'я матері Лещенка Тетяни Яківни, 150 тис. – від цивільної дружини Топольської і решта – 1 млн 780 тис. грн є особистими заощадженнями Лещенка», – уточнив керівник правоохоронного органа.

  Підстави для розслідування незаконного збагачення депутата відсутні, вирішили детективи два місяці тому.

  Як писав «Главком», у вересні Національна поліція отримала доступ до звітності бізнесу Олени Притули, власниці «Української правди», за останніх 15 років. Відомо, що протягом тривалого часу у цьому виданні працював журналістом теперішній нардеп Сергій Лещенко. Доступ було надано у рамках розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета. Суд тоді надав підлеглим очільника МВС Арсена Авакова право ознайомитись зі звітами про страхування та сплату обов'язкових платежів у Пенсійний фонд усіх структур, де фігурує ім`я співзасновниці «Української правди» Олени Притули. Окрім Громадської організації «Українська правда» та приватного підприємства «Українська правда», до цього переліку потрапили ТОВ «Інтернет Медіа» та громадська організація «Солідарні Медіа».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ