Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Соцопитування фіксують збереження інтриги на виборах в Каталонії

  • Розсилка
  Соцопитування фіксують збереження інтриги на виборах в Каталонії

  Вирішальним фактором на виборах у Каталонії має стати явка виборців

  На сьогодні прихильники збереження Каталонії в складі Іспанії і прибічники незалежності регіону мають практично однакову підтримку серед виборців. Такими є останні результати соціологічних опитувань настроїв виборців Каталонії. Про це пише видання EU Observer, посилаючись на дані видання El Pais.

  Так партія «Громадяни-Громадянська партія» (Ciudadanos), яка виступає за збереження статус-кво, має найбільший рівень підтримки – 25,2%. В той же час прибічники незалежності Республіканська лівиця Каталонії (Esquerra Republicana de Catalunya, ERC) отримала 23,1% підтримки.

  Загалом вже всі партії-прихильники збереження Каталонії в складі Іспанії відповідно до опитування компанії Metroscopia мають отримати 44,9% голосів, а прихильники незалежності 43,8% голосів.

  В таких умовах, за оцінками експертів, головним чинником, який визначить переможця на регіональних виборах до парламенту, стане явка виборців.

  Вибори мають відбутися 21 грудня і розглядаються прихильниками незалежності як своєрідний референдум щодо підтримки їх ідеї серед населення Каталонії. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ