Спеціалізована антикорупційна прокуратура: Розенблату змінили підозру
Інкриміновані статті Кримінального кодексу залишаються для Розенблата ті ж самі
За ініціативою процесуальних прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури було змінено повідомлення про підозру народному депутату України Бориславу Розенблату у «бурштиновій справі», але інкриміновані статті Кримінального кодексу залишаються ті самі.
Про це повідомив журналістам прокурор САП Віталій Кравець.
«Так, інформація (про зміну підозри Розенблату – ред.) відповідає дійсності. За ініціативою процесуальних прокурорів САП, генеральним прокурором було підписано і вручено підозрюваному, так зване повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри, однак, кваліфікації дій, по суті, воно не стосується. По суті, залишаються ті самі статті ККУ, було уточнено лише деякі фактичні обставини інкримінованих злочинів», - сказав він.
Також прокурор Кравець повідомив, які вони просять у клопотанні покласти на Розенблата обов’язки.
«Ми просимо такий перелік: як і раніше це носіння електронного браслету і заборона покидати місто Київ та Житомир без відома слідчого або прокурора, повідомляти про зміну місця роботи та проживання і обмеження спілкування із низкою фігурантів та свідків у цьому кримінальному провадженні», - додав прокурор.
Як повідомлялося, сьогодні вранці Розенблат був затриманий в аеропорту «Київ» (Жуляни) співробітниками НАБУ при спробі вилетіти рейсом W67307 Київ - Кельн в Німеччину. Джерело в аеропорту «Київ» повідомили, що при собі у Розенблата були золото і діаманти.
Сам нардеп стверджує, що має повне право виїжджати на межі країни. За його словами, він попередив НАБУ про намір виїхати на три дні за кордон.
19 жовтня суд задовольнив клопотання Розенблата і оголосив перерву у розгляді клопотання САП про покладення нових обов’язків на підозрюваного до 14-ї години 20 жовтня.
У прес-службі НАБУ повідомили, що детективи не затримували Розенблата, а проводили з ним слідчі дії.
Раніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура припустила, що підозрюваний у хабарництві депутат Верховної Ради Борислав Розенблат після закінчення терміну дії запобіжного заходу може втекти за кордон.
Нагадаємо, строк дії запобіжних заходів стосовно Розенблата закінчився 16 жовтня. Суд не продовжив зобов’язання, покладені на нардепа, зокрема, - носити електронний браслет стеження, а також заборону виїжджати за кордон.
Читайте матеріал «Главкома» Життя без недоторканності. Як «бідують» Онищенко, Довгий, Розенблат та Новинський
Коментарі — 0