США розширили персональні санкції проти чиновників КНДР

  Держдеп США заявив, що введення санкцій співпало з виходом другої доповіді про порушення прав людини і цензуру в КНДР
  Міністерство фінансів США додало до списку санкцій проти Північної Кореї сімох високопоставлених чиновників цієї країни. Про це повідомляє Reuters. Санкції проти них були розширені у зв'язку з порушеннями прав людини і цензурою. «Північнокорейський режим бере участь не тільки в серйозних порушеннях прав людини, але також реалізує жорстку
  • 12 Сiчня, 09:45
  • Розсилка

  Держдеп США заявив, що введення санкцій співпало з виходом другої доповіді про порушення прав людини і цензуру в КНДР

  Міністерство фінансів США додало до списку санкцій проти Північної Кореї сімох високопоставлених чиновників цієї країни.

  Про це повідомляє Reuters.

  Санкції проти них були розширені у зв'язку з порушеннями прав людини і цензурою.

  «Північнокорейський режим бере участь не тільки в серйозних порушеннях прав людини, але також реалізує жорстку політику цензури, щоб приховувати свою нелюдську і деспотичну поведінку», - заявив директор Відділу з контролю за іноземними активами Джон Сміт.

  Держдеп США заявив, що введення санкцій співпало з виходом другої доповіді про порушення прав людини і цензуру в КНДР.

  Пхеньян «продовжує здійснювати вбивства без вироку суду, насильницькі зникнення, довільні арешти і затримання, примусова праця, і тортури. Багато з цих порушень відбуваються в політичних таборах, де, за оцінками знаходяться від 80 000 до 120 000 осіб, в тому числі діти та члени сімей тих, хто піддається переслідуванням і цензурі», - йдеться в заяві держдепартаменту.

  Серед тих, хто потрапив під санкції, молодша сетра Кім Чен Ина Кім Е Чжон, а також заступник Трудовой партії Кореї.

  Також в «чорний» список увійшов міністр державної безпеки Кім Вон Хонг, який, як йдеться в повідомленні, «бере участь в тортурах і нелюдському поводженні із затриманими під час допитів у таборах для політв'язнів».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ