Суд наклав арешт на зерновий термінал Коломойського на Одещині

  Справа стосується кримінального провадження щодо 19 млрд гривень рефінансування НБУ для «Приватбанку»
  Печерський райсуд Києва заарештував морський перевантажувально-складський комплекс зернових вантажів з причалом «Бориваж» в Одеській області, який на праві приватної власності належить ТОВ «ТОВ «Агротермінал Логістік». Про це свідчить рішення суду від 7 вересня, оприлюднене 11 вересня. Суд задовольнив
  • 12 Вересня, 18:47
  • Розсилка
  Ігор Коломойський
  Ігор Коломойський

  Справа стосується кримінального провадження щодо 19 млрд гривень рефінансування НБУ для «Приватбанку»

  Печерський райсуд Києва заарештував морський перевантажувально-складський комплекс зернових вантажів з причалом «Бориваж» в Одеській області, який на праві приватної власності належить ТОВ «ТОВ «Агротермінал Логістік». Про це свідчить рішення суду від 7 вересня, оприлюднене 11 вересня.

  Суд задовольнив клопотання Генпрокуратури в рамках кримінального провадження щодо 19 млрд гривень рефінансування НБУ для «Приватбанку».

  Згідно з матеріалами справи 1 серпня вказане майно було визнано речовим доказом у справі.

  На думку слідства, майно могли придбати в результаті вчинення кримінального злочину. Тому прокурор звернувся до суду з клопотанням про накладення арешту для недопущення його відчуження.

  Кінцевим бенефіціаром «Агротермінал Логістік» є Ігор Коломойський.

  Ухвала про накладення арешту може бути оскаржена безпосередньо до Апеляційного суду м. Києва протягом 5 днів з дня її оголошення.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ