Тимошенко викликають на слідчі дії щодо «прориву Саакашвілі»

  Виклик на проведення слідчих дій спрямований п'ятьом народним депутатам і одному депутату місцевої ради
  У Міністерстві внутрішніх справ назвали імена п'ятьох народних депутатів, яких викликають для проведення слідчих дій у справі про «прорив» кордону з Польщею в пункті пропуску «Шегині», через який до України прибув Михайло Саакашвілі. Серед цих депутатів - Юлія Тимошенко, Сергій Власенко, Юрій Дерев'янко, Павло Костенко та
  • 12 Вересня, 16:47
  • Розсилка

  Виклик на проведення слідчих дій спрямований п'ятьом народним депутатам і одному депутату місцевої ради

  У Міністерстві внутрішніх справ назвали імена п'ятьох народних депутатів, яких викликають для проведення слідчих дій у справі про «прорив» кордону з Польщею в пункті пропуску «Шегині», через який до України прибув Михайло Саакашвілі.

  Серед цих депутатів - Юлія Тимошенко, Сергій Власенко, Юрій Дерев'янко, Павло Костенко та Дмитро Добродомов, повідомив на брифінгу речник МВС Артем Шевченко.

  Крім того, такий виклик спрямований одному депутату місцевої ради, додав він.

  Раніше у ВМС також повідомили, що за фактом тих подій затримали п'ятьох людей. Їм інкримінують групове порушення громадського порядку, зазначили у відомстві.

  Імен цих людей у МВС не назвали, але раніше один із соратників Саакашвілі Давід Сакварелідзе заявив про затримання двох прихильників «Руху нових сил».

  Нагадаємо, екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі перейшов польсько-український кордон ввечер 10 вересня. Кордон прикордонників прорвали прихильники Саакашвілі, які буквально внесли його на український бік кордону. 

  Генпрокурор пообіцяв притягнути до відповідальності організаторів прориву кордону в «Шегинях» та заявив, що прихильники Саакашвілі знищують державу. Поліція відкрила кримінальне провадження.

  Саакашвілі натомість заявляє, що він і його прихильники не порушували закон на пункті пропуску «Шегині».

  Відомо, що Саакашвілі й депутати не проходили прикордонний контроль. Політика вже внесли в «чистилище» «Миротворця».

  Держприкордонслужба готує матеріали для прокуратури по трьох епізодах прориву.

  У МВС запевняють, що під час інциденту з проривом кордону прихильниками Михайла Саакашвілі тілесні ушкодження отримали 11 бійців Національної поліції та п’ять працівників Держприкордонслужби.

  12 вересня Саакашвілі підписав протокол про вчинення адміністративного правопорушення і заперечення до нього.

  Суд розгляне прорив Саакашвілі через кордон 18 вересня.

  Також стало відомо, яке покарання загрожує Саакашвілі.

  Як відомо, Саакашвілі позбавили українського громадянства. 

  У Генпрокуратурі України повідомили, що отримали копію запиту грузинських компетентних органів на видачу Михайла Саакашвілі Грузії.

  Саакашвілі припускав, що після його повернення в Україну його спробують викрасти й видати грузинській владі. 

  Саакашвілі вказав, що буде через суд намагатися повернути собі громадянство України і хотів би бути присутнім на судовому процесі.

  Джерело: ВВС Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ