Трамп назвав ядерну угоду з Іраном «жахливою»

  Дії Ірану не відповідають духу ядерної угоди, вважає президент США
  Президент США Дональд Трамп заявив, що дії влади Ірану не збігаються з положеннями Спільного комплексного плану дій (який також називають Іранською ядерною угодою), прийнятого в 2015 році. За його словами, угода з Іраном є «жахливою» та запевнив у тому, що нинішня адміністрація США працює над зміною умов документа. «Іранська
  • 21 Квiтня, 07:46
  • Розсилка
  Президент США Дональд Трамп
  Президент США Дональд Трамп

  Дії Ірану не відповідають духу ядерної угоди, вважає президент США

  Президент США Дональд Трамп заявив, що дії влади Ірану не збігаються з положеннями Спільного комплексного плану дій (який також називають Іранською ядерною угодою), прийнятого в 2015 році.

  За його словами, угода з Іраном є «жахливою» та запевнив у тому, що нинішня адміністрація США працює над зміною умов документа.

  «Іранська сторона несе величезну шкоду для угоди, яку було підписано. Їх дії не відповідають духу цієї угоди. Вони повинні слідувати їй», - цитує заяву Трампа «Укрінформ».

  Раніше державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Іранська ядерна угода була провалена й не досягла поставлених перед нею цілей.

  До слова, Іранська Рада вартових конституції у четвер, 20 квітня, не допустила колишнього президента Ірану Махмуда Ахмадінеджада до участі у президентських виборах, що відбудуться в країні 19 травня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ