Трамп заявив про свою популярність у Великій Британії та пообіцяв підтримку

  Американський президент не кине Англію після Brexit
  Президент США Дональд Трамп заявив, що він готовий укласти торговельну угоду з Великою Британією після її виходу з Європейського Союзу. Про це він заявив в інтерв'ю британському телеканалу ITV, передає видання DW.За словами американського лідера, після завершення процедури Brexit США стане для Лондона «великим торговельним партнером».
  • 29 Сiчня, 09:19
  • Розсилка

  Американський президент не кине Англію після Brexit

  Президент США Дональд Трамп заявив, що він готовий укласти торговельну угоду з Великою Британією після її виходу з Європейського Союзу.

  Про це він заявив в інтерв'ю британському телеканалу ITV, передає видання DW.
  За словами американського лідера, після завершення процедури Brexit США стане для Лондона «великим торговельним партнером».

  Трамп відмітив, що він дуже популярний у Великій Британії, а ЄС ставиться до США «дуже несправедливо» в питаннях торгівлі.

  «У мене було багато проблем з Європейським Союзом, і це може перетворитися в щось дуже велике - з точки зору торгівлі», - додав президент США.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей відхилила пропозицію європейських політиків відмовитися від виходу країни з Євросоюзу.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ