Тука про «прорив Саакашвілі»: це початок кількох хвиль дестабілізації ситуації

  Тука не виключає, що восени в Україні можуть початися «певні дії за сценарієм 2014 року»
  Восени в Україні очікується декілька хвиль дестабілізації ситуації в регіонах та на загальнодержавному рівні. Про це в ефірі «5 каналу» заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука. Однією із таких спроб він назвав прорив Саакашвілі через кордон. «Цілком ми
  • 13 Вересня, 08:17
  • Розсилка
  Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука
  Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука

  Тука не виключає, що восени в Україні можуть початися «певні дії за сценарієм 2014 року»

  Восени в Україні очікується декілька хвиль дестабілізації ситуації в регіонах та на загальнодержавному рівні. Про це в ефірі «5 каналу» заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

  Однією із таких спроб він назвав прорив Саакашвілі через кордон.

  «Цілком ми припускаємо, і є певна інформація, що можуть початись певні дії за сценарієм 2014-го року – коли регіональні осередки такі як міські ради, селищні ради, районні ради, почнуть якісь дії всупереч діючої Конституції, проголошуючи там певні гасла…», - сказав Тука.

  Він зазначив, що влада до цього готується. «Я сподіваюсь нам вистачить сил, щоб втримати ситуацію під контролем, і дуже надіюся, що ті політикани – а це не політики на мою думку – які провокують всі ці дії, щоб вони врешті-решт понесли покарання», – підкреслив Тука.

  Нагадаємо, екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі перейшов польсько-український кордон ввечер 10 вересня. Кордон прикордонників прорвали прихильники Саакашвілі, які буквально внесли його на український бік кордону. 

  Генпрокурор пообіцяв притягнути до відповідальності організаторів прориву кордону в «Шегинях» та заявив, що прихильники Саакашвілі знищують державу. Поліція відкрила кримінальне провадження.

  Саакашвілі натомість заявляє, що він і його прихильники не порушували закон на пункті пропуску «Шегині».

  Відомо, що Саакашвілі й депутати не проходили прикордонний контроль. Політика вже внесли в «чистилище» «Миротворця».

  Держприкордонслужба готує матеріали для прокуратури по трьох епізодах прориву.

  У МВС запевняють, що під час інциденту з проривом кордону прихильниками Михайла Саакашвілі тілесні ушкодження отримали 11 бійців Національної поліції та п’ять працівників Держприкордонслужби. Також у МВС повідомили, що за фактом тих подій затримали п'ятьох людей. Їм інкримінують групове порушення громадського порядку, зазначили у відомстві.

  12 вересня Саакашвілі підписав протокол про вчинення адміністративного правопорушення і заперечення до нього.

  Суд розгляне прорив Саакашвілі через кордон 18 вересня.

  Також стало відомо, яке покарання загрожує Саакашвілі.

  Як відомо, Саакашвілі позбавили українського громадянства. 

  У Генпрокуратурі України повідомили, що отримали копію запиту грузинських компетентних органів на видачу Михайла Саакашвілі Грузії.

  Саакашвілі припускав, що після його повернення в Україну його спробують викрасти й видати грузинській владі. 

  Саакашвілі вказав, що буде через суд намагатися повернути собі громадянство України і хотів би бути присутнім на судовому процесі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ