У Барнаулі Навального перетворили на Шрека

  Навальний заявив, що його облили зеленкою
  Керівник Фонду боротьби з корупцією Олексій Навальний заявив, що в Барнаулі (Росія) його облили зеленкою. Про це він повідомив на своєму сайті. [READ_MORE] Навальний переконаний, що це зроблено за наказом Кремля, щоб він не їздив по Росії і не організовував мітинги. [GALLERY_BLOCK] За словами опозиціонера, «чувак з зеленкою
  • 20 Березня, 09:17
  • Розсилка
  Олексій Навальний
  Олексій Навальний

  Навальний заявив, що його облили зеленкою

  Керівник Фонду боротьби з корупцією Олексій Навальний заявив, що в Барнаулі (Росія) його облили зеленкою. Про це він повідомив на своєму сайті.  Навальний переконаний, що це зроблено за наказом Кремля, щоб він не їздив по Росії і не організовував мітинги.  За словами опозиціонера, «чувак з зеленкою побіг, сів у машину, і вона відвезла його в будівлю крайової адміністрації!».  Як повідомлялося, Навальний оприлюднив фільм, у якому йдеться, що Медведєв створив одну з найбільших і найвитонченіших корупційних схем у РФ. Представники Фонду боротьби з корупцією кажуть, що відшукали всі резиденції прем'єра в РФ і за кордоном, виявили яхти і за геотегами, фото з Instagram і архівними записами встановили, де і хто на них плавав.

  Медведєв відреагував на розслідування про «корупційні схеми»... блокуванням Навального в Instagram.

  Мерія Москви відмовила Навальному в проведенні ходи на Тверській вулиці і мітингу «Він нам не Дімон», запланованої на 26 березня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ