У депутата Київради від «Батьківщини» обшуки

  З обшуком прийшли у квартиру Олександра Березнікова
  У квартирі члена фракції «Батьківщина» у Київраді Олександра Березнікова проводиться обшук. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook Керівник прес-служби київської міської організації ВО «Батьківщина» Антоніна Агілова. «Наразі прийшли з обшуком у квартиру члена фракції «ВО «Батьківщина» у
  • 13 Вересня, 11:21
  • Розсилка
  Ілен фракції «Батьківщина» у Київраді Олександр Березніков
  Ілен фракції «Батьківщина» у Київраді Олександр Березніков

  З обшуком прийшли у квартиру Олександра Березнікова

  У квартирі члена фракції «Батьківщина» у Київраді Олександра Березнікова проводиться обшук. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook Керівник прес-служби київської міської організації ВО «Батьківщина» Антоніна Агілова.

  «Наразі прийшли з обшуком у квартиру члена фракції «ВО «Батьківщина» у Київраді Олександра Березнікова», - написала вона.

  У фракції «Батьківщина» у Київраді пов’язують обшуки з тим, що Березніков є головою комісії Київради з питань місцевого самоврядування, на сьогоднішньому засіданні якої мав розглядатися проект рішення «Про імпічмент Президенту України», ініційований фракцією «Батьківщина».

  «Для прийняття рішення комісія у складі 4 депутатів (представники фракцій «ВО «Батьківщина», «Свобода», «Самопоміч» та БПП) повинна мати кворум у складі 3 депутатів. З огляду на обставини О. Березніков очевидно не зможе бути присутнім на засіданні комісії. А одним з членів комісії є представник фракції БПП, які саботують відповідний проект рішення на усіх комісіях, і який може зумисно не прийти на засідання. Враховуючи це комісія може бути зірвана через відсутність кворуму… Схоже на те, що влада затягує час», - заявили депутати фракції «Батьківщина» у Київраді.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ