У Києві противники Маршу рівності розтоптали і спалили райдужний прапор. Відео

  Здійнялася невелика штовханина
  Противники Маршу рівності, які зібрались біля Київського національного університету імені Тараса Шевченка, розтоптали у столиці райдужний прапор. Про це повідомляє кореспондент «Главкому». Це сталося після того як противники відібрали цей прапор в учасника Маршу рівності. Через це здійнялася невелика штовханина.  Зрештою прапор
  • 18 Червня, 09:17
  • Розсилка

  Здійнялася невелика штовханина

  Противники Маршу рівності, які зібрались біля Київського національного університету імені Тараса Шевченка, розтоптали у столиці райдужний прапор. Про це повідомляє кореспондент «Главкому».

  Це сталося після того як противники відібрали цей прапор в учасника Маршу рівності. Через це здійнялася невелика штовханина. 

  Зрештою прапор спалили. 

  Противники встановили на перехресті бульвара Шевченка і Володимирської вантажівку з колонками, з яких лунає гучна музика - дитячі пісні радянського минулого. Через гучномовці також організатори заходу засуджують проведення Маршу рівності.  Нагадаємо, сьогодні у Києві пройде черговий Марш рівності. Щороку у червні по всьому світі на таких заходах члени ЛГБТ-спільноти заявляють про свої права.

  Організатори Маршу рівності очікують до 5 тисяч учасників та розраховують на те, що до охорони громадського порядку буде залучено не менше 6 тисяч правоохоронців.

  Цього року довжина проходження маршу збільшилась: минулого року було 750 м, цього року - 1,2 км. Маршрут ходи проляже від перетину вулиць Богдана Хмельницького і Володимирської, далі між Національним університетом ім. Шевченка і пам’ятником Шевченку по вул. Володимирській, потім по вулиці Льва Толстого до однойменної площі.

  Докладніше про Марш рівності читайте у нашій онлайн-трансляції.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ