У Меркель зробили заяву щодо вирішення кризи навколо Каталонії

  Очільник німецького МЗС вважає безвідповідальним одностороннє проголошення Барселоною незалежності
  Глава міністерства закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель в середу виступив із заявою стосовно протистояння між Мадридом і Барселоною. За його словами, протиріччя між іспанським урядом і очільниками Каталонії стосовно спроб даного регіону отримати незалежність можуть бути вирішені лише за допомогою переговорів. При цьому в основі цих
  • 11 Жовтня, 10:59
  • Розсилка

  Очільник німецького МЗС вважає безвідповідальним одностороннє проголошення Барселоною незалежності

  Глава міністерства закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель в середу виступив із заявою стосовно протистояння між Мадридом і Барселоною.

  За його словами, протиріччя між іспанським урядом і очільниками Каталонії стосовно спроб даного регіону отримати незалежність можуть бути вирішені лише за допомогою переговорів. При цьому в основі цих переговорів має бути дотримання конституції країни, передає Reuters.

  Також Габріель висловив думку, що одностороннє проголошення незалежності Каталонії буде безвідповідальним кроком. Рішення кризової ситуації, відповідно до його заяви, може бути досягнуто лише на основі поваги до принципу верховенства права і в рамках основного закону Іспанії. 

  Нагадаємо, президент Женералітата Каталонії Карлес Пучдемон підписав декларацію про проголошення незалежності Каталонії в односторонньому порядку.

  Напередодні стало відомо, що лідер Каталонії рішуче налаштований оголосити незалежність регіону

  Мер Барселони виступила проти незалежності Каталонії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ