У штабі АТО показали вражаючі наслідки обстрілу Бердянська

  Бойовики обстріляли Бердянське із заборонених мінометів
  В суботу о 17.40 год. бойовики з мінометів, що заборонені Мінськими домовленостями, в черговий раз обстріляли житлові будинки мирних мешканців населеного пункту Бердянське неподалік Маріуполя. Як розповіли у штабі АТО, внаслідок обстрілу зруйновано дах та стелі в однієї зі споруд по вулиці Морській. Одна з мін призвела до загоряння у будинку.
  • 17 Червня, 23:42
  • Розсилка
  Наслідки ворожого обстрілу
  Наслідки ворожого обстрілу

  Бойовики обстріляли Бердянське із заборонених мінометів

  В суботу о 17.40 год. бойовики з мінометів, що заборонені Мінськими домовленостями, в черговий раз обстріляли житлові будинки мирних мешканців населеного пункту Бердянське неподалік Маріуполя.

  Як розповіли у штабі АТО, внаслідок обстрілу зруйновано дах та стелі в однієї зі споруд по вулиці Морській. Одна з мін призвела до загоряння у будинку. Також значних пошкоджень зазнали будинки, що знаходяться поряд з епіцентром влучань.

  На щастя, обійшлося без жертв серед місцевого населення.

  «Таким чином, бойовики ОРДО вкотре продемонстрували своє ставлення до норм міжнародного права та загальнолюдських моральних цінностей», - додають у штабі.  «Главком» також повідомляв, що після обстрілу у Бердянському працює спостережна група української сторони СЦКК. Інформація щодо інших наслідків обстрілу уточнюється.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ