Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Яценюка заявили, що відключення опалення в областях - це диверсія Фірташа

  • Розсилка
  Газовики Фірташа роблять в Україні диверсію, - заявив Бурбак  - У Яценюка заявили, що відключення опалення в областях - це диверсія Фірташа
  Газовики Фірташа роблять в Україні диверсію, - заявив Бурбак 

  У Чернівецькій області вчора від опалення було відключено 14 об'єктів, серед яких - університети та коледжі, адміністративні будівлі

  Фракція «Народний фронт» звертається до Служби безпеки України та Генеральної прокуратури розслідувати ситуацію з відключенням опалення у багатьох областях України.

  Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції Максим Бурбак.

  «Поки ми тут законодавчо протистоїмо Росії, вимагаємо санкцій та припиняємо дію договору про дружбу, газовики Фірташа роблять в Україні диверсію. Так, в умовах воєнного стану по-іншому, як диверсією, не можна назвати відключення газу на соціальних та адміністративних об’єктах», - наголосив керівник фракції.

  «Нещодавно була оприлюднена заява «Укртрансгазу» про здійснення спроби групою РГК (Група регіональних компаній. – Ред.) масштабної провокації з метою зриву поставок газу споживачам в розпал опалювального періоду та переділу ринку газу», - повідомив Максим Бурбак.

  Він підкреслив, що в Чернівецькій області, зокрема, вчора від опалення було відключено 14 об'єктів, серед яких - університети та коледжі, адміністративні будівлі.

  «У Буковинському медичному університеті без попередження за кілька днів, так як це повинно бути за законом, прийшли і тишком перекрили газ. Як людям реагувати? Як навчатись дітям у холодних кімнатах? Заборгованостей перед газовиками немає. Всі ліміти на постачання газу подані, а тепло відключили», - розповів народний депутат.  Максим Бурбак підкреслив, що сьогодні без тепла в Чернівецькій області залишається 10 адміністративних об’єктів.

  «І так діється майже в усіх областях України, окрім Кіровоградської, Одеської, Луганської та Донецької. Що це, як не диверсія і добре спланований акт проти українських громадян?»,  - заявив керівник фракції.

  «Ми звертаємось до Служби безпеки України та Генпрокуратури вжити негайних заходів для покарання Фірташа та інших кремлівських колаборантів за вчинення диверсії в енергетичному секторі України. Особливо в воєнний час це не можна назвати ніяк, окрім як диверсією. Вимагаємо негайної реакції»,  - наголосив керівник фракції «Народний фронт». 

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ