Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  УГКЦ розробила мобільний додаток для молоді

  • Розсилка
  УГКЦ розробила мобільний додаток для молоді

  Додаток працює в режимі карти і показує перелік усіх парафій, що розташовані навколо користувача, та спільнот, які до них належать

  Українська Греко-Католицька Церква розробила мобільний застосунок, що містить основну контактну інформацію про парафії та спільноти УГКЦ в Україні та за кордоном.

  Про це повідомляє прес-служба УГКЦ.

  Це вже четвертий додаток від УГКЦ.

  «Це такий собі кишеньковий довідник, – каже Ірина Владимір, один з ідейників проекту. – Його основна мета – показати, що Церква – це не холодна будівля, а живий організм, який розвивається і росте, а також показати все багатство нашого різноманіття«.

  Мобільний застосунок розроблено на базі Інтерактивної карти УГКЦ, яку створено Департаментом інформації УГКЦ і яка зараз налічує дані про більше ніж 2800 парафій і осередків УГКЦ, та доповнено інформацією про чинні мирянські рухи та спільноти.

  Він працює в режимі карти і показує перелік усіх парафій, що розташовані навколо користувача, та спільнот, які до них належать.

  Доступна функція універсального пошуку за основними характеристиками. Крім того, можна обирати свої улюблені парафії чи спільноти і отримувати сповіщення про оновлення інформації про них.

  «Християнин немислимий без спільноти, хоч би найменшої. У спільноті ми зустрічаємо Христа, знаходимо підтримку, зростаємо духовно«, – додає Максим Гонтар, технічний керівник проекту.

  Додаток безкоштовний і вже доступний для завантаження на платформах iOS і Android.

  Детальнішу інформацію можна дізнатись на сайті https://spilnoty.pp.ua/ або на сторінці у Фейсбук.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ